Dny testovacích jízd iV

DETAIL AKCE

Pátek 3. června, 16:00 - 20:00

Kralupy nad Vltavou, Palackého náměstí


WWW.DNYKRALUP.CZ

Dny testovacích jízd iV

Nástup elektromobility vítáme s otevřenou náručí. Dovoluje nám zaměřit se na vozy, které jsou šetrnější k životnímu prostředí, mají důmyslnější elektronické systémy a přináší nové řidičské zážitky. To vše při zachování uživatelského komfortu i chytrých řešení Simply Clever, které jsou pro naše modely tak typické.


Naše elektromobily a plug-in hybridy poznáte podle písmen iV v názvu. Víte ale, co znamenají? Vysvětlení je stejně upřímné a přímočaré jako naše vozy. Písmeno „i“ totiž znamená, že naše elektromobily navrhujeme tak, aby byly inovativní, inteligentní, inspirativní, individuální a ikonické. Písmeno „V“ značí jednoduše vehicle – vozidlo. Zdravější planeta, čistší vzduch, méně hluku, jednoduchost údržby, vysoký výkon ihned, nulové lokální emise.


Přijďte si modely s pohonem iV vyzkoušet. Těšíme se na vás v rámci zahájení Dnů Kralup na Palackého náměstí.

Dny Kralup

DNY KRALUP SE BLÍŽÍ! NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?


Velmi očekávanou městskou akcí budou bezesporu červnové oslavy Dnů Kralup. Hlavní kulturní program je směřován na náměstí v pátek 3. 6. Toto odpoledne zde mimo jinými vystoupí i populární Vojtěch Kotek s kapelou. Bude následovat projekce letního kina vedle kostela a můžete se těšit na znatelně větší plátno než v letech minulých. V sobotu musím zmínit hlavní program na pravém břehu v podobě legendárních Olympic.

PŘEHLED TESTOVANÝCH MODELŮ

ŠKODA OCTAVIA

Bestseller v nejnovějším vydání.

ENYAQ iV

Pohodlné, prostorné a šetrné.

ENYAQ COUPÉ RS iV

 Špičkové elektrické SUV překypující emocemi a komfortem