Aktuality

Aktuality z AUTO KRALUPY a.s.

 

Vážení zákazníci,

děkujeme za váš zájem o služby společnosti AUTO KRALUPY.

V souladu s rozhodnutím vlády ze dne 21.října 2020 o přijetí krizových opatření v souvislosti se zákazem maloobchodního prodeje v provozovnách , sdělujeme, že velkoobchodní prodej a prodej vzdálenými prostředky zůstává nepřerušen.

Servis vozů funguje i nadále bez omezení, vaše objednané termíny platí.

Pokud teprve plánujete svůj vůz na servis objednat, využijte k tomu prosím tel.: 315 723 056, email: servis@autokralupy.cz nebo online formulář. 

Stále také můžete využít službu klientského servisu a zajistit si servis vozu z pohodlí vašeho domova bez rizika. Pro váš vůz přijedeme a po servisu ho přistavíme zpět. Službu klientského servisu lze objednat u našich přijímacích techniků.

Ač je maloobchodní prodej nyní pozastaven, informace o nových vozech, vozech skladem a v programu ŠKODA Plus vám naši prodejci poskytnou online nebo telefonicky:

Andrea Zoulová, vedoucí prodeje nových vozů

Tel.: 774554048, Email: andrea.zoulova@autokralupy.cz

Martin Zadák, prodejce nových vozů

Tel.: 775554029, email: martin.zadak@autokralupy.cz

Ing. Lukáš Horák, vedoucí prodeje ojetých vozů

Tel.: 777798030, email: lukas.horak@autokralupy.cz

 

Hygienická opatření bereme v AUTO KRALUPY vážně. Při manipulaci s vozy (včetně jejich servisu) používají naši zaměstnanci jednorázové rukavice, samozřejmě nosíme roušky. Povrchy a kliky v autosalónu pravidelně otíráme desinfekčním prostředkem a prostor jsme uspořádali tak, aby bylo co nejsnazší dodržovat rozestupy.

 

Přejeme vám hodně zdraví a těšíme se na viděnou / telefon / email,

 

váš autorizovaný partner ŠKODA, AUTO KRALUPY a.s.