Akční nabídka ŠKODA Plus

Akční nabídka ŠKODA Plus

Nové akční nabídky

Nové akční nabídky

Vážení zákazníci,

pro koupi ojetého vozu můžete nyní využít následující akční nabídky:


Až 53 900 Kč na prověřený vůz ŠKODA s akcí BENEFIT spolu s dalšími benefity Získejte s akcí BENEFIT k úvěru* finanční bonus ve výši 20 000 Kč, který můžete využít např. na slevu z ceny vozu nebo na výbavu vozu dle vašeho výběru. Spolu s financováním ŠKODA Financial Services můžete mít také povinné ručení za 1 000 Kč ročně, zvýhodněné pojištění pro případ neschopnosti splácet anebo servisní prohlídku zdarma. Dalšími benefity jsou výkupní bonus za váš stávající vůz v hodnotě 10 000 Kč a prodloužená záruka zdarma. Celkově tak získáte benefity v hodnotě až 53 900 Kč. Akce platí na vozy ŠKODA se stářím do 5 let od data první registrace.


Chcete si koupit ojetý vůz a půjdete si automaticky pro peníze do banky? Díky financování od ŠKODA Financial Services, formou akčního úvěru, získáte úrok nižší, než je běžně dostupný v bance, samozřejmostí je komplexní pojištění vozu a prodloužená záruka zdarma. atraktivní úroková sazba od 2,99 %** až 4,99 %*** (akční úrok platí jen pro vozy se stářím do 5 let od data první registrace) servisní prohlídka zdarma v autorizovaných servisech po celé ČR (vztahuje se jen na vozy ŠKODA do 5 let stáří od první registrace) zvýhodněné pojištění platebních povinností o téměř 60 % a pojištění ztráty zaměstnání zdarma prodloužená záruka zdarma.


Máte dostatek financí na koupi ojetého vozu a nechcete platit zbytečně více peněz? Či vám chybí pouze malá částka k pořízení vozu? I vaše požadavky dokážeme uspokojit. Pořiďte si ojetý vůz na úvěr s úrokovou sazbou od 0 %. **** úrok 0 % při akontaci 70 % na 12 nebo 24 měsíců s maximální financovanou hodnotou 200 000 Kč doba splácení 12 nebo 24 měsíců akontace minimálně 70 % z ceny vozu maximální financovaná hodnota 200 000 Kč včetně komplexního pojištění vozu Doplňkové benefity při pořízení vozu na financování Zvýhodněné pojištění schopnosti splácet Využijte akční nabídku na pojištění platebních povinností ve variantě XL se zvýhodněním téměř 60 % a pojištěním ztráty zaměstnání zdarma. Nabídka platí po omezenou dobu. zvýhodnění pro balíček PPP ve variantě XL – více o balíčku kryje nesplacený závazek v případě úmrtí či invalidity III. stupně, ale také měsíční splátky, a to v případě pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání lze využít současně s ostatními akcemi platí pouze pro fyzické osoby.


Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.


 

Pro informace o konkrétních vozech a nabídkách kontaktujte náš tým prodejců:

 

Lukáš Horák, vedoucí prodeje ŠKODA Plus

Tel.: +420 777 798 030, email: lukas.horak@autokralupy.cz

 

Petr Blau, prodej ojetých vozů

Tel: 775554033, email: petr.blau@autokralupy.cz

 

Luboš Michovský, prodej ojetých vozů

Tel.: 774554041, email: lubos.michovsky@autokralupy.cz